Oleme esimesed Eestis, kelle peamiseks tegevusalaks on maniküüri ja juuksuri instrumentide teritamine!

Teritamise Stuudio peamiseks eesmärgiks on kvaliteetne teritamine ning klientide rahulolu meie tööga. Meie professionaalsus tuleneb Moskva teritamiskoolis omandatud teadmistest ja kogemustest.

Meie stuudios on olemas kõik vajalik iga raskusastemega tellimuse täitmiseks. Oleme varustatud spetsiaalsete tööseadmetega ning võite kindlad olla, et Teie instrument satub oma ala meistri kätesse.

Teie töö kvaliteet on otseselt seotud instrumendi sobivusest Teie käe järgi ning töövahendi terituse astmest. Nürid käärid või maniküüri tangid ei too kohe kindlasti Teile uusi kliente juurde ega paku ka rahulolu suurepärasest töösooritusest. Isegi poest ostetud käärid, tangid ja pintsetid vajavad meistri puudutust – tihti pole neid eelnevalt üldse teritatud või kui isegi on, siis tehti seda kiiruga ning ebaprofessionaalselt. Tõenäoliselt suudate Te aimata, mis kvaliteet sellel teritamisel võib olla. Seega tooge kohe pärast ostmist instrumendid meile, me teeme need teravaks ning parandame ka edaspidi.

Tooge meile oma instrumendid – ükskõik, mis seisukorras need Teil praegu on – me anname endast parima, et need uuesti ellu äratada professionaalse teritamisega. Samuti saame olla abiks just Teie käe järgi sobiva instrumendi valikul, sest just taolise instrumendiga suudate pakkuda oma kliendile kõige paremat töösooritust ja rahulolu. Me pakume Teile suurepärast kvaliteeti tavapäraste hindadega.